Kontakt

Pij herbatę! Herbata to zdrowie!

Wiemy jak połączyć dobre z pożytecznym...
Nasze herbaty są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim zdrowe i naturalne.
Specjalnie dla Was sprowadzamy wszystkie nasze herbaty prosto z Tajwanu!
W naszej stałej ofercie znaleźć można herbaty Oolong, zieloną jaśminową oraz czarną Assam.

Herbata Oolong

Oolong uznawana przez wielu za najlepszą, jedna z najpopularniejszych i najdroższych herbat w Chinach. Jest herbatą półfermentowaną, czyli bardziej utlenioną niż herbata zielona ale mniej niż czarna. Dzięki temu herbata Oolong posiada niezwykły drzewny lekko wędzony aromat i stanowi idealną propozycję dla osób uważających smak czarnej herbaty za zbyt mocny, a zielonej za zbyt delikatny. Herbaty Oolong dzielą się na wiele rodzajów zależnie od regionu pochodzenia i rodzaju użytych liści. Za najlepsze herbaty Oolong uznaje się te pochodzące z wysokogórskich, dobrze nasłonecznionych plantacji na Tajwanie. Herbata ta poza walorami smakowymi posiada również wyjątkowe właściwości medyczne. Szklanka napoju dziennie zmniejsza nawet o 50% ryzyku nadciśnienia tętniczego! Najlepiej smakuje bez dodatków lub w wersji mlecznej.

Zielona Herbata

Jest herbatą o najniższym stopniu utleniania i dzięki czemu zawiera zaledwie ok. 30% kofeiny. Przypisuje jej się wiele korzystnych działań, między innymi regularne spożywanie zielonej herbaty redukuje szanse na zawał serca lub niektóre rodzaje nowotworów. Dzięki właściwościom oczyszczającym jest ważnym dodatkiem w każdej diecie odchudzającej. Pomimo, iż zielona herbata staję się coraz bardziej popularna to nadal stanowi zaledwie 10% światowego spożycia herbaty.

Czarna Herbata

Herbata czarna poddawana jest obróbce złożonej z czterech etapów: więdnięcie, zwijanie, pełnej fermentacji i na końcu suszenie. Czarna herbata ma właściwości pobudzające, dzięki zawartej w niej teinie. Dodatkowo czarna herbata zmniejsza ryzyko zawału serca. Zawiera dużo fluoru, zabezpiecza zęby przed próchnicą. Dowiedziono również, że picie czarnej herbaty chroni nas przed rakiem skóry.

 

 

        


NOWOŚCI

Jaśminowy Piernik


Rozgrzewająca Bubble Tea? Jaśminowa herbata z mieszanką piernikową, z cytryną i z żelkami liczi to to czego szukasz!

HERBATY mleczne:

Taro z tapioką

Taro z mlekiem na bazie herbaty Oolong doskonale komponuje się z perełkami tapioki.

NOWOŚCI

Czarna Zielone Jabłko

Idealna kompozycja Bubble Tea na ciepło! Czarna herbata z lekko kwaśnym zielonym jabłkiem oraz żelki winogronowe. Orzeźwia i rozgrzewa!
 

HERBATY mleczne:

Oolong Choco

Bubble Tea na bazie herbaty Oolong z czekoladą, mlekiem i z tapioką. W wersji na zimno i na ciepło to przyjemność sama w sobie!

HERBATY mleczne:

Mleczna Oolong

Lekko wędzony aromat herbaty Oolong świetnie komponuje się z mlekiem i kulkami tapioki. W wersji na zimno i na ciepło jest smacznym, pożywnym a przede wszystkim zdrowym deserem!

HERBATY owocowe:

Jaśminowa Kiwi

Orzeźwiający napój na bazie zielonej herbaty jaśminowej o smaku kiwi. Lekko kwaskowy smak w połączeniu z wystrzałowymi dodatkami gasi pragnienie nawet w najbardziej upalne dni!

HERBATY owocowe:

Qing Grejfrut Wiśnia

Bardzo orzeźwiająca herbata na bazie delikatnej zielonej herbaty Qing. Pyszna zarówno na ciepło jak i na zimno! Grejfrut i wiśnia doskonale komponuje się z tapioką i kuleczkami wiśniowymi.

HERBATY mleczne:

Japońska Matcha

Zielona japońska herbata Matcha doskonale smakuje w wersji mrożonej z mlekiem. Idealna jako deser w upalne dni.

HERBATY owocowe:

Jaśminowa Pomarańcza

Bubble Tea nie dość, że jest pyszna to jeszcze zdrowa! Jaśminowa Pomarańcza w wersji na ciepło z żelkami Zielone Jabłko uprzyjemni każdy mroźny wieczór!

 

HERBATY mleczne:

Mleczny Melon

Propozycja dla osób, które preferują słodsze smaki. Delikatny melon najlepiej komponuje się z żelkami truskawkowymi.

NOWOŚCI

Oolong Kawowa


Mleczna Bubble Tea o smaku kawy z bitą śmietaną i tapioką. Jeden kubek - podwójne pobudzenie!

HERBATY owocowe:

Czarna Brzoskwinia

Herbata czarna z brzoskwinią z żelkami winogronowymi

HERBATY owocowe:

Jaśminowa Guawa

Zielona jaśminowa z lekko słodką różową guawą z dodatkiem kulek o smaku truskawki. Idealna dla osób, które lubią słodycze a jednocześnie dbają o linię!